trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Tarihçemiz
  • 2009-2011 Akdemirler OSGB kurucusu Emre Demircioğlu; Kırıkkale Üniversitesi’nde, İş sağlığı ve güvenliği bölümünü okudu.
  • 2010-2013 Emre Demircioğlu Kırıkkale Üniversitesinde öğrenim hayatına devam ederken, özel izinle Selçuklu Holding Selin yapı bünyesinde, İstanbul Rings Projesinde İSG Profesyoneli olarak görev aldı.
  • 2011 Emre Demircioğlu, C sınıfı İş güvenliği uzmanı oldu.
  • 2013-2018 Emre Demircioğlu, İş hayatında sırasıyla; As yatırım, Koray inşaat, Eroğlu Yapı, Rönesans ve Entegre yönetim firmalarında görev aldı. 
  • Bunun yanı sıra sektörde tanınan birçok inşaat firmasına danışmanlık yaptı.
  • 2018- Akdemirler OSGB aralık ayın da kuruldu.
  • 2019 Akdemirler OSGB 75 çalışanı ve 100’den fazla müşterisiyle tamamladı.
  • 2020 Akdemirler OSGB  100’den fazla çalışanı ve 200’den fazla müşterisiyle tamamladı. 
AKD OSGB

Akdemirler OSGB, Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanlığı tarafından yetkilendirilerek, firmaların iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili ihtiyaçlarını tek elden çözmek amacıyla 2018 yılında Emre DEMİRCİOĞLU tarafından kurulmuştur.
Akdemirler OSGB olarak faaliyete başlamadan önce, iş sağlığı ve güvenliğinin ilk adımı olan, iş sağlığı ve güvenliği bölümünü okuyarak başladık.Eğitimini aldığımız bu sektörde; yön veren, bir çok kalıcı eserler bırakıp ve bir çok kurumsal firmaya danışmanlık yaptıktan sonra vizyonumuzu, yükselterek Akdemirler OSGB ‘yi kurduk.
İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe her zaman yenilikçi, mükemmeliyetçi ve en iyi olmayı hedefledik ve bunu sağlamanın gururunu yaşamaktayız. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve güven vermek için mevzuatı en iyi takip eden firma olduk.
2018 yılında 1 kişi olarak başlayan maceramıza şu anda 100 kişiyi aşan takım arkadaşlarımızla devam etmekteyiz. Her geçen gün de Akdemirler OSGB ailesi olarak büyümekteyiz.
Akdemirler OSGB olarak 2018 yılından beri bizleri aile gibi gören ve firmalarını emanet eden müşterilerimize minnettarız.
Şimdi den bizlere firmalarını emanet edicek müşterilerimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla

Hedef “SIFIR İŞ KAZASI VE MESLEK HASTALIĞI”
Bu felsefe ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Misyonumuz

AKDEMİRLER OSGB MÜŞTERİLERİNİN, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ İLE İLGİLİ TÜM İHTİYAÇLARINA TEK ELDEN ÇÖÜM SAĞLAMAK VE KALİTELİ HİZMET VERMEKTİR.

Vizyonumuz

AKDEMİRLER OSGB OLARAK TÜM SEKTÖRLERE; FİRMA SAHİPLERİ ADINA BAŞARILI HİZMETLER SUNMAK, GÜVEN VERMEK, EN ÜST DERECEDE VERİM SAĞLAMAK VE KALİTE BAZLI ÇALIŞAN BİR KURUM OLMAK.

Whatsapp
Emre Demircioğlu
Emre Demircioğlu
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?